Kajak-kenu világbajnokság

A négy egység közül kettő jutott be a szombati fináléba két másik hajó a B döntőbe kvalifikálta magát. Varga Katalin kép.

Katalin Kovacs Natasa Janics Canoeing Beijing Olympics 2008 Flatwater Womens K 2 500m Olympic Champion Olympics 2008 Beijing Olympics

Minden jog fenntartva a Magyar Kajak-Kenu Szövetség által.

. 200 500 és 1000 m-es valamint 500 m vegyes előfutamok 1400. 200 500 és 1000 m-es középfutamok 1400. Több magyar éremnek is örülhettünk vasárnap a kanadai Halifaxben zajló kajak-kenu világbajnokságon ahol az alábbi eredményeket érték el sportolóink.

Között a világbajnokság előtt Hüttner Csaba szövetségi kapitányt faggattuk a várakozásokról. Magyar sportműsor 120 perc. A kajak-kenu sportág idei legrangosabb versenyét a kanadai Halifaxben rendezik augusztus 37.

Kajak-kenu vb - ötödik hellyel mutatkoztak be a magyarok. Kajak-kenu kajak-kenu világbajnokság kajak-kenu vb kajak-kenu Kopasz Bálint. A kajakos Lucz Anna és Csizmadia Kolos bejutott a vasárnapi döntőbe 200 méter egyesben a kanadai Halifaxben zajló kajak-kenu világbajnokságon.

Éremeső a kanadai kajak-kenu világbajnokságon. A kenus Korisánszky Dávidot rögtön a viadal első előfutamában a rajthoz. Mint arról korábban az Index is beszámolt a viadalon a tokiói hat olimpiai bajnokunkból.

A következő két hét eseményei. Bár a vb nem számít bele az olimpiai kvalifikációba a nemzetközi mezőny több kiemelkedő klasszisa is rajthoz áll Kanadában. Kajak-kenu világbajnokság Halifax 2022.

36 1 465 0091. Szerdán rajtol a világbajnokság Hír aug. Szerkeszd te is a Porthu-t.

A magyarok két éremmel zárták a vb paraversenyeit miután. Halifaxben az épeknél 32 para szakágban pedig nyolc versenyző képviseli majd Magyarországot. Fernando Pimenta Portugália 33898 3.

Molnár Nikoletta hetedik lett KL3 200-on Pulai Erika pedig kilencedikként zárt KL1 200-on a viadal honlapja szerint. A kanadai Halifaxben szerdán rajtoló kajak-kenu világbajnokság programja közép-európai idő szerint és a magyar csapat. Az előfutamokkal szerdán - magyar idő szerint délután - megkezdődött a kanadai Halifaxben a gyorsasági és para kajak-kenu világbajnokság amelyen összesen 40 magyar versenyző indul.

1 day agoA kanadai kajak-kenu világbajnokság szombati napján a Kiss Blanka Lucz Anna kajak páros és Kopasz Bálint is aranyérmet szerzett előbbi 200 utóbbi 1000 méteren. 2 days agoVízhiány miatt került veszélybe egy világbajnokság megrendezése. Az első napon 13 magyar.

Kopasz Bálint visszaszerezte világbajnoki címét K-1 1000 méteren és a Kiss Blanka Lucz Anna duó is remek teljesítménnyel nyerte meg a K-2. Megosztás Facebookon Küldés Messengeren. Az aktuális rész ismertetője.

Lisa Carrington Új-Zéland 4194 2. A magyar sportolót csak az ausztrál Alyssa Bull előzte meg 131 másodperccel míg a harmadik a horvát Anamaria. A magyar versenyzők négy érmet közte két aranyat szereztek szombaton a kanadai Halifaxben zajló kajak-kenu világbajnokság első döntős napján írta az MTI.

1948 Labdarúgás OTP Bank Liga Mol Fehérvár Budapest Honvéd utána. LUCZ ANNA 4309. Már csak egyet kell aludni és megkezdődik az idei szezon fő versenye az ICF gyorsasági és parakenu világbajnokság.

200 500 és 1000 m-es előfutamok 1500. 1138 Budapest Latorca u. Nézze meg most OTP Bank Liga Vasas FC - Paksi FC mérkőzés.

Szerdán végre megkezdődött az idei szezon fő versenye a halifaxi ICF gyorsasági és parakenu világbajnokság. Szeged 20220806 - 0807. 2 hours agoKAJAK-KENU Világbajnokság Halifax Kanada DÖNTŐK NŐI K1 200 m 1.

Újabb két magyar érem született a kanadai Halifaxban zajló kajak-kenu világbajnokságon. Szombaton a Kiss Blanka Lucz Anna duó is remek teljesítménnyel nyerte meg a K-2 200 méteres döntőt vasárnap pedig a 23 éves Lucz Anna egyesben is döntőzött a 200 méteres távon. Az eddig lezajlott négy magyar érdekeltségű középfutam felemás eredményt hozott a kanadai Halifaxben zajló kajak-kenu világbajnokságon.

A legendás Wichmann Tamás Ivan Patzaichin duettet. Ez a vérre menő rivalizálás a legnagyobb román-magyar sportbarátságot szülte. Gyermek Kölyök Magyar Bajnokság Kolonics György emlékverseny.

A Bragato Giada Nagy Bianka kenu kettős sem lehet elégedetlen hiszen 200-on és 500-on is bronzérmesként zárt így a mieink négy érmet szereztek ma. Szokás szerint kiváló teljesítmény nyújtanak sportolóink. Kopasz Bálint a vb-n is verhetetlennek tűnik.

Halifax 20220803 - 0807 Megtekintés Térkép. 5 hours agoLucz Anna bronzérmet szerzett vasárnap kajak egyes 200 méteren a kanadai Halifaxben zajló kajak-kenu világbajnokságon. Szóljon hozzá Ön is.

Strandröplabda ob-s felvezetéssel három OTP Bank Liga-mérkőzéssel és kajak-kenu-vb második döntős napjának éremcsatáival beleértve a hosszú távokon zajlókat is zárjuk a hetet az M4 Sport tévés és online csatornáin. A női kajak egyesek 1000 méteres távján Rendessy Eszter ezüstérmet szerzett 42897 perces idejével. 1 day agoJames Franco érthetetlen Halifax magyar aranyérem.

POZSONYI SZILÁRD 20220803 2307 Frissítve. Lucz Anna már a szerdai nyitónapon bizonyította hogy remek formában érkezett a vb-re Kiss Blankával párosban ugyanis futamgyőzelemmel biztosították a helyüket a szombati. 2 days agoKajak-kenu világbajnokság Halifax.

Pályán a Fradi kezdődik a kajak-kenu-világbajnokság. Erős szerepléssel kezdte a világbajnokságot a magyar küldöttség több egység már az. 2 days agoA borítókép illusztráció.

Nádas Bence Kopasz Bálint Csizmadia Kolos és Gál Péter j-b a kajak-kenu világbajnokság K4 férfi 500 méteres versenyének előfutamában a koppenhágai Bagsvaerd-tavi versenypályán 2021. Kajakkenusporthu A szombati döntőkben vízre szállt a mieink közül Suba Róbert aki az ötödik helyen végzett VL2 200 méteren. Anja Ostermann Szlovénia 4294 3.

Szerdán a kanadai Halifaxben megkezdődik a kajak-kenu világbajnokság amelyen az épeknél 32 a paraversenyekben pedig nyolc magyar indul. ICF Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Világbajnokság LIVE.